Dnia 15 i 16 marca 2019 w ZSM nr 2 odbyły się Targi Pracy.

To już jubileuszowa - 5 edycja tego wydarzenia.

 

W tym roku gościliśmy najwięcej - bo aż prawie 20 Wystawców- Pracodawców z najwyższej półki rankingowej w naszym regionie. Po raz kolejny zainteresowanie było bardzo duże - zarówno ze strony przedstawicieli Firm jak i samych uczniów. 

Gościliśmy firmy z różnych branż, między innymi:

1.      PESA

2.      KEEEPER

3.      BALMA

4.      KABA

5.      EKOTERMA

6.      PAWAL

7.      HEIZTECHNIK

8.      DEKORGLASS

9.      PGE

10.  POLITECH

11.  KLIMAT SOLEC

12.  GRAFORM

13.  FAMOR

14.  ROBOTIC

15.  ŚWIĄTEK

16.  UNILEVER

17.  ARRK SHAPER'S

18.  RENOX

19.  CAN-PACK

20.  METALWIT

 

Oferty pracy były różne i było ich dosyć dużo. Godne odnotowania było samo przygotowanie się potencjalnych pracowników. Uczniowie znali profil każdego z Wystawców, wiedzieli na jakich stanowiska jest zapotrzebowanie. Niektórzy mieli już swoje CV. Wierzymy, że kolejna edycja Targów pobije tegoroczny rekord i w 2020 roku dobijemy do 30 Wystawców - czego sobie i Uczniom życzymy.