SPOTKANIE WIELKANOCNE DLA OSÓB BEZDOMNYCH

Tuż przed świętami Wielkanocnymi - 30 marca - Wolontariat ZSM nr 2 zorganizował spotkanie dla panów z noclegowni dla bezdomnych przy ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. Był poczęstunek, część artystyczna oraz czas na gry planszowe. Robert Biniecki wraz z Michałem Klimczakiem zadbali o oprawę muzyczną, Jowita Bardonska przygotowała pokaz tańca według własnej choreografii, Oskar Gurzyński zadziwiał sztuczkami karcianymi, Maciej Schmeichel i Tomasz Piotrowski jak zawsze dbali, aby wszystko działało,
Krystian złożył zebranym życzenia, a Adrian Banaś przywiózł pyszne ciasto domowej roboty. Włączyli się także nasi absolwenci: Michał Lenzkowski wygłosił przemowę, a Oskar Miłosierny zrobił małe fireshow. To już drugie spotkanie z panami z noclegowni, jesteśmy umówieni na dalszą współpracę, być może wspólnie stworzymy biblioteczkę dla osób bezdomnych.