OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

 

W piątek, 23 listopada 2018r. roku odbyło się doroczne, tradycyjne w naszej szkole „ŚWIĘTO KOTA”, czyli OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH. Brały w nim udział wszystkie klasy pierwsze, które już od 94 dni są razem z nami. Nie chcieliśmy jednak przyjmować w nasze szeregi „kota w worku”, więc sprawdziliśmy czy pierwszoklasiści są w stanie sprostać naszym wymaganiom. W tym celu przygotowaliśmy szereg konkurencji, które wymagały od uczniów wykazania się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy następujących zwycięzców: klasę 1tb oraz klasę 1tc.

Wygrani otrzymali nagrodę w postaci dodatkowego NIEPRZYGOTOWANIA dla całej klasy, które każdy uczeń może wykorzystać na jednym, wybranym przez siebie przedmiocie do końca roku szkolnego.

                                                                                                              Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!