Tematem tegorocznej edycji konkursu są " Najpiękniejsze zakątki naszych sal lekcyjnych".
      Każda klasa, zgodnie z podanymi niżej przypisanymi salami, dekoruje jedno miejsce w swej sali – może to być jeden róg, jedna ściana, tylko okna itd. Nie musicie  dekorować całej sali. Ale to, co stworzycie w wybranej części sali ma zachwycać swym pomysłem, urokiem, oryginalnością, pięknem i ma oddawać urok okresu Bożonarodzeniowego i Noworocznego.Dekoracje nie mogą utrudniać prowadzenia w sali zajęć.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 grudnia 2018,
ogłoszenie wyników : 18.12.18 po godzinie 15.00 na stronie internetowej szkoły..
Nagrody: wyjście do kina, uczta pizzowa, przywileje – bonusy na sprawdzianie/pracy klasowej z j.polskiego, dodatkowe „ENKI”.

Uwaga! – Nagroda Dodatkowa dla grupy Uczniów: za udekorowanie choineczek przed budynkiem szkoły: elementy dekoracyjne zewnętrzne nie mogą być podłączane do sieci, można stosować wyłącznie elementy zasilane bateriami, dekoracje powinny być tak przymocowane, aby nie przemieszczały się pod wpływem wiatru i nie stwarzały dla nikogo zagrożenia bezpieczeństwa.

Dekorowanie sal wewnątrz oraz choineczek przed szkołą może odbywać  się wyłącznie w obecności wychowawcy lub innego nauczyciela! Zawsze należy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych osób.


Przydział sal:
1ta ---18  //  1tb ---14 // 1tc---12// 1td---24 // 1a---19 // 2ta –5 // 2tb ----20// 2tc---7 // 2td ---16// 2a---2//
3ta---9 // 3tb---15 // 3tc---4 // 3td---22 // 3a---8 // 4ta---13 //  4tb---21 // 4td – 17 //